Jakou svatební kytici?

03.10.2016

Jakou svatební kytici? Bílou či barevnou? Je moje volba dobrá? A mnoho dalších otázek si při výběru svojí svatební kytice klade, myslím, skoro každá nevěsta. Svatební kytice by měla jít ruku v ruce se stylem svatebních šatů, postavou nevěsty, místem, kde se svatba koná a barevnou kombinací, kterou si nevěsta přeje na své svatbě mít. A na co ještě při volbě květin nezapomínat? Je to roční období, ve kterém se svatba bude konat. Zažila jsem nejeden případ, kdy nevěsta měnila datum svatby, protože si na ní přála mít tulipány či milované pivoňky. V původním termínu tyto květiny zrovna neměly sezonu a bohužel tedy nebylo možné je sehnat. Proto radím ověřit si vždy i to, kdy kvete vaše oblíbená květina, před tím, než stanovíte termín svatby.   


Bílá, barevná, pudrová nebo jaká?

 Květiny nám nabízejí v současné době neuvěřitelnou škálu barev. Stále se objevují nové a nové odstíny jednotlivých druhů květin, a proto můžeme i svatby mít pestřejší než třeba naše maminky či babičky. 

Trendy jsou všchny pudrové odstíny a jak říkám já "návrat k přírodě". Což vytváří úžasné přirozené souznění přírodních materiálů a květin. Když přijde otázka na barvu kytice, říkám barevná kytice - proč ne. Příroda je také pestrá a barevná květina mnohdy krásně podtrhne nádherné bílé šaty, které má nevěsta právě na sobě.