NAŠE SLUŽBY

Služby H&H Svatby

Žádost o ruku

Mnoho mužů neví, jak originálně požádat svojí milovanou o ruku. Rádi pomůžeme všem mužům, kteří neví, jak na to, ale chtějí, aby jejich žádost byla originální a partnerce stačilo říct, jen "ANO".

Rozlučky se svobodou

Rozlučte se se svojí svobodou tak, že na to nikdy nezapomenete! Jsme mistry na vytvoření jedinečných party a to jak pro dámy, tak pro pány! Realizace dámských rozluček má pod palcem Karin. Pánům tu nejlepší party naplánuje Petr. 

Svatební koordinace

Naplánujeme kompletně Vaši svatbu. Zajistíme místo na svatbu a najdeme vhodné dodavatele. Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími a proto můžeme zaručit vysokou úroveň služeb a svatby jako z pohádky.


Svatby u moře

Pomůžeme vám nachystat vaši svatbu snů u moře. Právně uznatelné svatby v ČR pomáháme zorganizovat na Mauriciu, Seychelách, Havaji a nebo v Mexiku.

Svatební floristika a dekorace

Uvážeme svatební kytici, nachystáme korsáže pro ženicha a svědky, květiny pro svědkyně, maminky. Připravíme květinovou výzdobu a dekorace, tak aby korespondovala s vámi a celou svatbou.

Svatební dorty a sweetbary

Upečeme na Vaši svatbu nezapomenutelný svatební dort podle vašeho přání a nachystáme jedinečný sweet bar.


Grafické návrhy svatebních tiskovin

Navrhneme Vaše svatební oznámení, jmenovky, děkovné karty, svatební noviny apod.

Svatební vizáž a účes

Postaráme se o svatební make-up nevěsty, svědkyně i maminek. Na Váš svatební den zajistíme svatební manikůru, pedikůru, prodloužení řas, depilaci. Vaší pleť nachystáme na svatbu již několik měsíců před svatbou pravidelnou kosmetikou.

Svatební cesty v exotice

Ať už jste měli svatbu s námi, nebo vás zajímá jen svatební cesta, popř. oslava svatebního výročí, rádi vám pomůžeme. Naší specializací jsou Seychely, Mauricius, Maledivy, Srí Lanka, Réunion, Madagaskar, Mexico, Vietnam, Malajsie, Bali, Havaj, Francouzská Polynésie, Zanzibar, africké safari, luxusní vlaky a cesty kolem světa.

Výročí svatby

Utekla vám vaše svatba příliš rychle a rádi byste si jí připomněli po letech? Nebo byste rádi svým rodičům zorganizovali výročí svatby a nevíte, jak na to? Rádi vám pomůžeme i s touto životní událostí. Protože, co je víc v dnešní době, než když dva spolu vydrží dlouhá léta?

Oslavy narozenin pro dospělé

Tematické nezapomenutelné narozeninové party pro dospělé na které všichni s láskou vzpomínají. Zaměřujeme se na tematické narozeniny jak pro dámy, tak pro pány. Protože svatbou to nekončí!

Svatební dorty a sweetbary

Součástí H&H SVATBY je i pečení svatebních dortů a sweetbarů. Svatební dortům se meze nekladou, ať už máte rádi čokoládové dorty, ovocné, vanilkový piškot s mascarpone, klasické potahované a nebo tzv. naked dorty. Sweetbar nejčastěji tvoří nejrůznější cupcakes, minicupcakes, lízátka, makronky, panna cotta, mini chessecake, mini pavlova, tiramisu, svatební koláčky apod.Online rezervace

Neváhejte nás nezávazně kontaktovat, nebo si rovnou rezervovat datum pro váš svatební den.